Про нас

Якщо ви хочете придбати нові меблі, обладнати дитячу кімнату, встановити сходи, нове вікно, оновити міжкімнатні двері або зміцнити вхідні – ласкаво просимо до нас, в інтернет-магазин «CHASWOOD». У сучасних реаліях заміна меблів – непроста справа. Потрібно укластися в бюджет, хочеться заощадити і, разом з тим, купити якісний, добротний і гарний виріб. Натуральне дерево – саме те, що потрібно. Це завжди модно, стильно і дорого. Якими б простими не були такі меблі, вони завжди характерні, говорять про смак і вибірковість власника.

Що ми можемо запропонувати покупцеві:     

  • На сайті інтернет-магазину «CHASWOOD» ви можете ознайомитися з усім асортиментом товарів, який ми виробляємо. Якщо у вас є необхідність замовити виріб в зручному для вас розмірі, ми виготовимо його індивідуально.     
  • Меблі, вікна, сходи та двері виготовлені з натурального, екологічно чистого дерева, вручну, досвідченими майстрами.
  • Для роботи ми підбираємо матеріал самі. Це суха деревина, яку тривалий час висушують при невисоких температурах, тому в подальшому вона не буде розсихатися.
  • Дуб, ясен, сосна, інші цінні породи дерева обробляються за певною технологією, тому сходи і ліжко в спальні не будуть скрипіти, а дверцята шафи завжди легко закриваються і відкриваються.
  • У нас застосовується багата палітра фарб і лаку для меблів. Це безпечні засоби, які не виділяють запах і не шкодять здоров’ю.
  • Ми цінуємо кожного клієнта, особливе ставлення до дітей. Для того щоб догодити їм, ми виготовимо меблі різної тематики, зробимо спальню для маленької принцеси і кімнату для підлітка.
  • На сайті інтернет-магазину «CHASWOOD» є консультант, він допоможе визначитися з вибором. Яким би він не був, ви станете власником якісного, добротного виробу, яким зможете користуватися довгі роки. Дзвоніть зараз!
mountain-icon

Our Mission

Woody is a catalyst for women to feel, see, and claim their power.

tree-icon

Our Essence

At our core, Woody operates on Imagiantion, Individuality, Inclusivity, & Impact.

axe-icon

Our Mission

We deliver high-quality products with impressive design to our customers.

Archivements

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam.

full-filled-brown-box-icon

22.500

In Stock Products

full-filled-brown-tree-icon

10.780

Product Categories

full-filled-brown-people-icon

735

Staffs