Доставка та оплата

«CHASWOOD» – це команда професіоналів, які об’єдналися заради єдиної мети: створення дерев´яних виробів для затишку і комфорту вашої оселі. У нас працюють справжні майстри своєї справи, які зроблять будь-який предмет інтер’єру на замовлення. Власне виробництво від «А» до «Я».

Для зручності співпраці з нами, ми створили клієнтам оптимальні умови оплати і доставки придбаного товару. Якщо у вас виникли питання чи складнощі, звертайтесь по допомогу до наших менеджерів.

Як здійснити оплату замовлених меблів у «CHASWOOD»?

Ми пропонуємо придбати вже готові меблі, вікна, двері чи сходи з суцільної деревини або замовити власні. Для початку роботи над вашим проектом необхідно внести передплату 30% від загальної суми (повна вартість замовлення обраховується заздалегідь). Тільки після цього майстри та дизайнери компанії приступають до створення дерев’яного виробу по узгодженому ескізу. Залишок вартості оплачується по завершенню робіт.

Заплатити необхідну суму можна декількома способами:

Oplata-dostavka-1

Готівкою

Підходить клієнтам столиці України. Для оплати готівковими коштами, необхідно звернутися в офіс «CHASWOOD» за адресою: м. Київ, вул. Б. Гмирі, 3, офіс 97. Компанія працює кожний будній день, понеділок-п´ятниця з 9:00 до 17:00

Oplata-dostavka-1

Через банк

Розрахунок безготівковим способом відбувається на карту «ПриватБанк». Ви можете здійснити оплату через термінал, або у будь-якому відділенні банківської установи. Розрахунковий рахунок запитуйте у менеджерів.

Oplata-dostavka-1

Використовуючи сервіс «Приват24»

Використовуючи сервіс «Приват24». Найзручніший спосіб оплати, скористатись яким можна навіть не виходячи з дому. Щоб провести розрахунки вам потрібна карта «ПриватБанку» та номер карти нашої компанії. Оплата відбувається в режимі онлайн.

Бажаєте придбати дорогі предмети інтер´єру чи відразу замовити декілька позицій з каталогу, але не вистачає коштів? Ми пропонуємо взяти товар в кредит, або оформити розстрочку платежу через «ПриватБанк». Всі подробиці і нюанси процедури дізнавайтесь у консультантів.

Способи доставки меблів від «CHASWOOD»

Замовлені сходи, двері чи меблі поставляються в ретельно упакованому вигляді. Доставка здійснюється одночасно всієї партії, якщо інше не передбачено за домовленістю з клієнтом.

Ми відправляємо продукцію по всій Україні за допомогою транспортних компаній.  Можна обрати перевізника:

Делівері
Доставка в будь-який регіон України за 2-4 дні. Немає обмежень по вазі та габаритам.

ІнТайм
Товар прибуде до місця призначення за 1-3 дні. Компанія бере доплату за кожен кілограм, більше 31 кг.

 Нова Пошта
Меблі можна забрати у відділенні через 1-3 дні. Вартість доставки залежить від ваги і розмірів товару.

Якщо бажаєте отримати товар іншою транспортною компанією, обов´язково скажіть про це менеджеру. Зверніть увагу, що ми не несемо відповідальність за якість обслуговування клієнтів перевізником (цілісність упаковки, товару).

Рекомендуємо вибрати для доставки транспортні компанії, які дають змогу відслідкувати місцезнаходження вантажу. Після відправки товару повідомляємо клієнту номер товарно-транспортної накладної для контролю за перевезенням.

Покупцям з м. Києва пропонуємо власну доставку та ряд додаткових послуг:

Oplata-dostavka-1

завантаження, розвантаження меблів;

Oplata-dostavka-1

внесення вантажу до квартири;

Oplata-dostavka-1

монтаж виробу вдома у замовника.

Вартість додаткових послуг не включається у ціну меблів. Детальніше про те, скільки коштує зібрати спальню чи дитяче ліжко можна дізнатись у консультантів.

Потрібні номери телефонів: